Esenyurt Güzelyurt Böcek İlaçlama

admin | Ocak 7, 2019 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere ve böceklerin sıklıkla ziyaret ettiği alanlardan olan ev ve iş yerleri, birebir temas edilen yaşam alanlarımız olması sebebiyle tam hijyen sağlanması gereken alanlardandır. Bu alanlardaki haşere ve böcek istilaları; önü alınmadığında çeşitli sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Bu sebeple; böcek ilaçlama Esenyurt bölgesinde ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Esenyurt Güzelyurt Böcek İlaçlama servisi; Esenyurt geneline kalıcı ve etkili ilaçlama hizmetleri sağlamaktadır.

Esenyurt Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama sektöründe en köklü ve kurumsal böcek ilaçlama firmaları arasında ilk sıralarda adını duyuran Güzelyurt Böcek İlaçlama firması; ilaçlama alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla %100 müşteri memnuniyeti kazanarak hizmet sağlamaktadır. Çalışmalarını yürütmekte olduğu Esenyurt bölgesinde, en kaliteli yöntemlerle ilaçlama gerçekleştiren ekiplerimiz; Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı böcek ilaçlarıyla faaliyet göstermektedir. Böcek ilaçlama servisimiz Esenyurt’ta çalışmalarını sürdürmekte olup İstanbul, Kocaeli ve İzmir’deki şubeleriyle de üç ilin tamamına ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Şirketimiz; bu faaliyetlerindeki başarılarını 7/24 faaliyette olan ilaçlama ekipleri ve çağrı merkezine borçludur. Şikayetlere anında müdahale eden ve kısa süre içerisinde istila durumunu ortadan kaldıran ekiplerimiz alanında tecrübeli, donanımlı ve profesyonel ilaçlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Böcek İlaçlama Uygulamaları Nasıl Yapılmalıdır?

İlaçlama konusu hassasiyet gösterilmesi gereken ciddi bir durumdur. Bu konuda amatör ve bilinçsizce yapılan her hareket olumsuz bir dönüş sağlayacaktır. Bu sebeple, atılan adımların doğru ve mantıklı olduğundan emin olunmalı, işlemlerde profesyonel bir tutum sergilenmelidir. Bu doğrultuda, prestijli ilaçlama firmalarıyla anlaşarak sağlıklı ve kesin sonuç veren ilaçlama çalışmalarında bulunmak mümkündür. Profesyonel böcek ilaçlama ekipleri; en doğru ev ilaçlama yöntemlerini belirleyerek evdeki haşere oluşumunu kalıcı olarak sonlandırmaktadır. Bu yöntemler doğru kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde %100 sonuç sağlamaktadır. Ancak bilinçsizce uygulanması halinde daha ciddi problemlere yol açabilmektedir. En etkili ve en sık tercih edilen ilaçlama yöntemleri şu şekildedir;

Sıvı İlaçlama: Böcek ve haşere türlerinin tamamı üzerinde kesin sonuç sağlayan ilaçlama yöntemidir. Haşere türüne göre belirlenen ilaç sıvı halde tüm yüzeylere uygulanır. İlacın uygulanma anında alandaki insan varlığı yöntemin uygulanış şeklini belirlemektedir. Alanda insan varsa ve hastane, okul gibi boşaltılması mümkün olmayan ortak kullanım alanlarıysa kokusuz, gerekli şartlar uygunsa kokulu ilaçlama tekniği tercih edilir. Kısa sürede sonuç veren bu yöntem yumurtadaki böceklerin de açığa çıkarak ilaçtan etkilenebilmesi için uzun süre etkisini korumaktadır. Bu süre zarfında ilacın etkisini yitirmemesi için silme şeklinde temizlik yapılmaması gerekmektedir.

Jel İlaçlama: Çoğunlukla hamam böceği, karafatma böceği, kalorifer böceği gibi zararlılar için tercih edilen bu yöntem, kısa sürede sonuç veren etkili ilaçlama tekniklerinden biridir. Bu sebeple sıvı ilaçlamayla birlikte en çok tercih edilen ilaçlama tekniklerinden bir tanesidir. Katı haldeki ilaç özel bir cihaz yardımıyla belli alanlara uygulanır ve ilacı yiyen haşerenin kısa süre içinde yok olması amaçlanır.

Esenyurt Güzelyurt Böcek İlaçlama servisinin %100 etkili ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler