Hakkımızda

Hakkımızda

Esenyurt böcek ilaçlama şubemizde, sizleri kaliteli hizmetlerle buluşturuyoruz. Dünya standartlarında hizmet veren şirketimiz, uzun yıllardır sektördeki firmalara öncülük etmektedir. Esenyurt ilçesinde ilçe halkının takdirini toplamış olup, ilçe halkı tarafından en çok talep gören şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Şirketimiz Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü tüm kurallara uyan, ruhsatlı ve belgeli bir şirkettir. Kaliteli hizmet politikamızla, kurumsal kimliğimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına gece gündüz çalışmaktayız.

İyileştirme çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Teknoloji sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Şirketimiz bunun bilincinde olup, gelişen teknolojiyi takip altında tutmaktadır. Sektördeki yenilikleri ilk uygulayan firma olarak, rakiplerimize öncülük etmekteyiz.

Halk ve Çevre Sağlığını Koruma Çalışmaları

Halk ve çevre sağlığını korumak adına, işlemlerimizde yalnızca Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktayız. Halkımızın sağlığı, çalışma prensibimiz arasında her zaman önceliğimizdir. Bunun için en kaliteli ham maddelerle üretilen ilaçları, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçirdikten sonra halkımızın hizmetine sunmaktayız.

Profesyonel Kadro

Kadromuz profesyonel kadrodan oluşmaktadır. Elemanlarımız her biri alanında uzman kişilerdir. Elemanlarımız kendi bünyemizde eğitilmektedir. Sizlere her zaman en iyi ve en kalıcı hizmeti vermek adına, elemanlarımızı İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerden geçirmekteyiz. Elemanlarımız, haşere ilaçlama alanında kapsamlı eğitimlerden geçmektedir. Haşere ile mücadele ederken, bilinçli olarak işlem yapmaktadır. Bu sayede sağlığınıza zarar vermeden, kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Ekonomik Fiyatlarımız

Esenyurt böcek ilaçlama firmaları arasındaki en düşük fiyatlar, firmamız tarafından uygulanmaktadır. Tüm Esenyurt halkı böceklerden kurtulsun ve sağlıklı alanlarda, huzur içinde yaşasın diye ekonomik hizmet vermekteyiz.

Sizlerde profesyonel hizmeti düşük ücretle sağlamak istiyorsanız, şubemize bekliyoruz. Müşteri temsilcilerimize arayarak, bize ulaşmanız mümkündür.
[contact-form-7 id=”427″ title=”İletişim formu 1″]

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler