Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

admin | Ağustos 20, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Hamam böcekleri doğada en fazla bulunan haşere türüdür. Onu diğer haşerelerden farklı kılan özelliği ise zor yok ediliyor olmasıdır. Hamam böcekleri ile karşılaşan kişiler fark etmiştir, sırtında bulunan kalın bir tabakaları vardır. İşte bu tabakayı kendine adeta kalkan olarak kullanan hamam böceklerinin dışarıdan gelen darbelere karşı müthiş bir savunma mekanizması gelişmiştir. Ağır hareket eden fakat güçlü ayaklara sahip olan hamam böceği yiyecek bulma yolculuğuna günlerce devam edebilir. Hatta başı kopuk bir şekilde! Evet, hayatınızda belki de ilk kez duyduğunuz bu özelliğe sahip olan hamam böceği ile mücadele etmek işte bu aşamada çok zordur. Hamam böceği ile mücadele etmek için geliştirmiş olduğumuz ilaçlama sistemleri acı eşiği yüksek olan bu canlının yok edilmesinde oldukça etkilidir. Hamam böceği ilaçlama yaparken izlediğimiz adımları sizlerle paylaşarak hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır sorusuna da yanıt vermiş olacağız.

  • Hamam böceği ilaçlama rutin hazırlıklar ile başlar. Eşyaların kaldırılması, çocukların uzaklaştırılması ve bütün açık alanların kapatılması gibi.
  • İnsanların ve eşyaların korunmasının ardından uygulamaya başlanmış olur.
  • Hamam böceği ilacı kullanılmasında tercih ettiğimiz yöntem jel ilaçlamadır. Özel tabancalı bir teçhizat olan alet sayesinde ilaç bütün alanlara dağıtılır.
  • Jel ilacın karşı koyulmaz kokusuna aldanan hamam böcekleri ilacı yiyerek amacımıza ulaşmamızı sağlarlar.
  • Birbirinin ölüsünü yiyen bu tür kendi türünün sonunu teker teker getirir ve son bulur.
hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir
hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir

Hamam böceği ilaçlama aşamalarını sizlere sunduk. Fakat bu aşamalar okunduğu kadar kolay değildir. Uygulamasının mutlaka profesyonel ekiplerce yapılması gereken bu hizmetimizden yararlanmak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Hamam Böceği İlaçlamada Kullanılan Malzemeler

Hamam böceği ilaçlamada kullanılan malzemeler TSE damgasına sahip olmalıdır. Markası kalitesiz olan ve halk sağlığına zarar veren ürünlerin her biri yok edilmesi gereken teçhizatlardır. Hamam böceği insanlara olan zararını sadece dolaşarak verir. Evet, sadece dolaşarak. Birbirinin dışkı ve ölülerini yiyen bu tür etrafa mikrop saçar. İnsanlara saldırmasa da zehrini bulaştıran hamam böceği ile mücadele etmek için firmamızın kullanmış olduğu malzemeler;

  • Jel İlaçlar (Sağlık Bakanlığı onaylı)
  • Silah şeklinde özel üretim alet
  • Maske, tulum ve eldiven

Personellerimizin uygulama sırasında yanında getirmiş oldukları bu malzemeler hamam böceğinin sonunu getirmede birebir etkilidir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi

Esenyurt böcek ilaçlama servisimiz ile iletişime geçtiğiniz an haşere sorunundan kurtulmanın ilk adımını atmış olursunuz. Hamam böceği, kalorifer böceği ve karafatma gibi aynı familyadan gelen haşerelerin yanı sıra tüm böcek ve kemirgenler ile baş eden firmamız irtibat numaralarına 7/24 yanıt vermektedir.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler