Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir ?

admin | Temmuz 3, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Hamam böceği nasıl yok edilir sorusu ile Böcek türleri arasında ülkemizde de en çok olan ve hemen her yerde görebildiğimiz hamam böcekleri, bizleri ısırıp sokmasa da çok fazla mikrobik hastalığı ve enfeksiyonu bizlere bulaştırırlar. Türedikleri ve yavrularının bulunduğu yerler, beslendikleri yerler genellikle lağımlar, gider boruları, insan ve hayvan dışkılarının olduğu yerler olduğu için kendi bünyelerindeki mikroba dahi dayanamayıp ters dönüp ölmektedirler. Hamam böceği ile doğal mücadele işlemine girişmek sonuç vermediği gibi zaman kaybına neden olmaktadır. Bunun yerine Profesyonel bir firmadan destek alarak hamam böceği ile mücadele etmeli ve hamam böceği ilaçlama işlemini uygulatmanız gerekmektedir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken vatandaşın bütçesine uygun bir maliyet hesaplaması yapılır. Evlerimizde sık sık şikayet ettiğimiz bu haşereler banyolarımızda, mutfak dolaplarımızda, kirli çamaşır sepetlerinde, yeme içme işletmelerinde, nemli, rutubetli yerlerde, apartmanların bodrum katlarında bulunabilmektedirler. Halıların üzerinde gezmeyi pek sevmeyen bu haşereler, duvar diplerinde, halıların olmadığı yerlerde oldukça hızlı hareket edebilirler. Hamam böcekleri ile mücadele etmek için firmamızda uygulanan hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici etken olur.

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız fazla vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilir, size özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi verecek olan ekibimiz bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir iştir.Hemen herkes hamam böceği nasıl yok edilir sorusuna çok farklı şekillerde yanıtlar aramaya çalışmıştır. Hatta kimisi tek tek hamam böceği avına çıkarak, kimisi bitkisel ve doğal yollar arayarak, kimileri de oldukça zararlı ilaçlarla bu haşere ile mücadele etmektedir. Hiç böyle uğraşlara girmeden iyi bir ilaçlama firması ile anlaşarak bu haşerelerden anında kurtulabilirsiniz. Özellikle evdeki böcekten kurtulmak için asla tek başınıza müdahale etmemelisiniz. Hamam böceği ilaçlama işlemleri de mutlaka kurumsal bir firma tarafından yapılmalıdır.

Bu konuda sizler için en kaliteli ve bakanlık onaylı ilaçlarla hizmet veren Esenyurt Böcek İlaçlama firmamız, hamam böceği nasıl yok edilir konusunda ve tüm haşerelerde en kaliteli işlemlerle sizlerin yanındadır. Bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden ve ilaçlama talep formlarımız üzerinden günün her saati, ister hafta içi ister hafta sonu, her zaman ulaşabilirsiniz.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler