Haramidere böcek ilaçlama

admin | Ağustos 16, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt nüfusunu özellikle doğu kökenli vatandaşların oluşturduğunu söyleyebiliriz. İlçede farklı bölgelerden ve kimliklerden insanlar yer alır. Esenyurt’a özellikle nüfus açısından bakacak olursak semtin 2003 yılından bugüne dek neredeyse bir kaç il nüfusu kadar artışa sahip olduğunu görebiliriz. İstanbul nüfusunun kalabalıklığından ötürü şehir artık giderek genişlediği için Esenyurt’ta yeni yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Artan nüfusla beraber çarpık kentleşme de bir hayli çoğalmış ve böcek istilaları kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arası böcek sayısı olduğu, 700 bin ise taksonomi sayısı olduğu bilinmektedir.  İnsanlardan sonra en kalabalık canlı grubu olan böceklerin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli ve önemli iken bir kısmı ise insan hayatı için oldukça risklidir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Böceklerden insanlara bulaşan diğer hastalıklar ise; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bunlar son derece riskli sınıftadır. Kalıcı rahatsızlıklara neden olabileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Özellikle çocukları bu tehlikeye karşı güvende tutmalıyız.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Haramidere mahallesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere probleminden şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler