İncirtepe Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 12, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere problemi dün olduğu gibi bugünde dünyadaki hemen herkesin sorunudur. Haşerelerden kurtulmak bireysel yöntemlerle çok zordur. Ancak uygulanacak kaliteli bir ilaçlama yöntemi ile bu haşerelerden kurtulmak mümkün olacaktır. Haşere sorununu ortadan kaldırmak için kullanılacak ilaçlama teknikleri kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlamadır. Hangi ilaçlama türünün kullanılacağı ise haşere sorununa göre farklılık gösterecektir. Uygulama ne olursa olsun önemli olan haşerelerin tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Sentez Böcek İlaçlama uyguladığı teknikler ile haşere derdini tamamen bitiriyor. Tüm İstanbul’da olduğu gibi Esenyurt’ta İncirtepe böcek ilaçlama hizmetini de başarılı bir şekilde yürüten firma sadece tek bir telefon ile anında gelerek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyor.

İncirtepe Böcek İlaçlama Servisi

incirtepe-bocek-ilaclama
incirtepe-bocek-ilaclama

Dikenli böcek, arı boğan böceği, korsan böceği, Afrika böceği, tekerlek böceği gibi böcek çeşitleri dünyanın en zararlı haşereleri arasında yer alır. Ev, iş yeri, hastane, okul, camii, fabrika, otel gibi kapalı alanlara; kanalizasyon borularından, açık kapı ve pencerelerden, zamanla çürümüş veya eskimiş duvar çatlaklarından ve parkelerden sızan böcekler kişisel veya toplu yaşam alanlarımıza salya ve dışkı yoluyla virüs bulaştırır. Kan emici böcekler temas kurduğu canlılara doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun yanı sıra tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi son derece tehlikeli hastalıklarda görülebilir.

Esenyurt İncirtepe böcek ilaçlama firması olarak yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet İncirtepe’de de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

En kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışımızla sektörün lideri olmaya devam eden firmamıza haşere problemine karşı güvenliğiniz ve huzurunuz için haftanın her günü ve saati çalışmakta olan müşteri hizmetlerimize ve ilaçlama ekibimize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Sentez Böcek İlaçlama, Esenyurt İncirtepe böcek ilaçlama hizmeti ile bölgede oturan sakinleri haşere derdinden kurtarıyor.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler