Esenyurt İncirtepe Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Eylül 2, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ve haşerelerin kısa sürede yok edilmesi için modern ilaçlama uygulamalarıyla garantili çözümler sunan İncirtepe Mahallesi Esenyurt Böcek İlaçlama servisimiz, sertifikalı profesyonellerden oluşan ekibiyle Esenyurt genelinde hizmetinizde. Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı en güvenilir ilaçlarla ve en yeni tekniklerle ilaçlama yapan firmamızın böcek ilaçlama servisleri, ev ve işyerinizdeki haşerelerden tamamen kurtulmanızı sağlayan garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. İncirtepe merkezli olarak çalışan haşere ilaçlama ekiplerimiz; Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, İnönü, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent, Atatürk, İstiklal, Güzelyurt ve diğer semtlere sabit ücretle servis vermektedir. Bir telefonla böcek ve haşerelerden zahmetsizce kurtulmanızı sağlayan şirketimiz, uygun fiyatlı ve kısa sürede tesir gösteren bakanlık yönergelerine uygun ilaçlama uygulamalarına imza atmaktadır.

%100 Çözüm Sağlayan Profesyonel Uygulamalar

Her ölçekten haşere ve böcek problemine %100 etkili sunan profesyonel ilaçlama uygularıyla çözüm getiren İncirtepe Böcek İlaçlama servisimiz eğitimli uzmanlardan oluşmaktadır. Özensiz çalışan, kalitesiz hizmetler için fahiş fiyatlar isteyen böcek ilaçlama firmaları gibi amatör ekiplerle değil, bakanlık yönergelerini harfiyen uygulayarak ilaçlama yapan profesyonellerle hizmet veriyoruz. 20 senelik deneyimiyle böcek ilaçlama şirketleri arasında her zaman lider konuma sahip olmuş firmamızın tüm ilaçlama personeli sertifikalı uzmanlar olarak, böcek ve ilaç kullanımı konusunda gerekli tüm eğitimleri başarıyla tamamlamıştır.

Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere en güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla hizmet veren böcek ilaçlama Esenyurt İncirtepe Mahallesi ekiplerimiz; kokulu, kokusuz, sıvı ve jel ilaçlama yöntemlerinin hepsini en etkili olacak şekilde kullanabilecek yeterliliğe sahiptir. Şirketimiz ilaçlama ekibinin deneyimli profesyonellerden oluşmasına önem verdiği kadar, bu uzman ekiplerin en kaliteli ilaçlarla uygulama yapması konusunda da hassastır. Esenyurt geneline sunduğumuz ilaçlama hizmetlerimizde sadece Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış, TSE standartlarını karşılayan etiketli ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız bu ürünlerin hepsinin Sağlık Bakanlığı tarafından verilen kullanım izinleri bulunmaktadır.

İlaçlama Servisimiz 7/24 Hizmetinizde

Böcek ve haşerelerin tamamının en kısa sürede yok edilmesini sağlayan profesyonel çözümler sunan İncirtepe Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, Esenyurt geneline iş ayırt etmeden haftanın bütün günleri hizmet vermektedir. Uzman ekiplerimizin ekonomik hizmetleri için randevu almak ve aklınıza takılan sorulara ilaçlamanın uzmanından yanıt almak için telefon numaramızı tuşlamanız yeterli.

Böcek İlaçlama İncirtepe Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Kakalak, tespih böceği, tatarcık, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, karafatma, pamuk faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, güve, çekirge, eşek arısı, Alman hamam böceği, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, tahtakurusu, sinek, mite akrep, örümcek, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve çıyan

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler