Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Ağustos 9, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde yer alan kakalaklar, genel itibarıyla pis gıdalarla beslenir ve kirlik ortamlarda yaşar. İnsanların yaşam alanlarına sızan bu canlılar birçok olumsuzluğa neden olabilir. Bu sebeple hijyen sağlamak son derece önemlidir. Kakalak böceği ilaçlama servisi olarak Sentez Böcek İlaçlama garantili olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kakalak Böceği İlaçlama Servisi

kakalak-bocegi-ilaclama
kakalak-bocegi-ilaclama

Kakalakların insanlarla dolaylı ve doğrudan teması sonucu dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, antrax, hepatit, mantar, astım ve alerjik reaksiyonlar baş gösterir. İnsanlarla böceklerin ayı ortam içinde yaşaması beklenilemez. Genellikle yaşam alanlarına bahar aylarında girer. Barınmak için ise mutfak ve banyoları tercih eder. Tamir olmayan su ve kanalizasyon boruları, parke ve duvar çatlakları, kırık, çıkıklar kakalak böcekleri için son derece elverişli barınma alanlarıdır. Deneyimsiz kişilerin evde uygulayacağı yöntemlerle alacağı tedbirler birçok zarara yol açabilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda kakalak böcekleriyle karşılaştığınızda mutlaka profesyonel firmalardan kakalak böceği ilaçlama uygulaması hizmeti alınması gerekiyor.

Esenyurt böcek ilaçlama firması yıllardır vermiş olduğu en hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm böcek çeşitlerine karşı bireylerin 7/24 hizmetinde olmaya devam etmektedir. Kakalak böcek ilaçlama uygulaması için kokulu sıvı ilaçlama tercih edilir. Bu ilaçlama neticesinde şikayetçi olunan alanda herhangi bir kakalak şikayeti kalmayacaktır. Düzenli periyotlar halinde uygulanan kakalak ilaçlama uygulaması sonrasında yaşam alanlarınız tamamen kakalak böceklerine karşı koruma altında olacaktır. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan bu canlılar 30 gün boyunca aç ve susuz kalabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta süre yaşamını sürdürebilir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Esenyurt böcek ilaçlama firmamız TSE gereğince de test edilmiş tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde yaşam alanlarınız içinde kakalak böceği ilaçlama ile ilgili sorun yaşıyorsanız Sentez Böcek İlaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler