Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Haziran 11, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Hızlı üreyen haşere türleri arasında yer alan kalorifer böceği, birçok alanda bulunabilmektedir. Hizmet alacağınız kalorifer böceği ilaçlama firmaları arasında iyi bir araştırma yapmalı, sonrasında hizmet almalısınız. Zira profesyonel olarak yürütülmeyen çalışmalar, bu böcekleri kontrol altına almakta yeterli değildir.

Kalorifer Böceği ile Nasıl Mücadele Edilir?

Kalorifer böceği ile mücadele edebilmek için öncelikle bu alanda gerekli eğitimleri almış olmak gerekmektedir. Zira haşerelerin çıkış noktasını ve yuva yaptıkları alanları tespit etmeden, alanda kesin çözümler oluşturmak mümkün olmayabilir.

Uzman kadromuz, böceklerin yaşam alanlarınıza girdikleri, yuva kurdukları ve yumurtalarını bıraktıkları noktaları tespit etmekte, o alanda kapsamlı uygulama gerçekleştirmektedir.

Kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, sıvı veya jel ilaçlarla uygulanabilir. Alanın fiziki şartlarına göre kokusuz veya kokulu ilaçlarla uygulama yapılmaktadır. Böceklerin yoğunluğu, ilacın dozunu, yöntemi çeşidini belirleme konusunda ayırt edici bir faktördür.

Uzmanlarımız, sektörün en kaliteli ekipmanları ile en dar alanlarda bile kapsamlı olarak ilaçlama yapmaktadır. Zira kalorifer böceği, her üremesinde yüzlerce yumurta üretmektedir. Bu yumurtaların hepsini tespit edip, kontrol altına almak bireysel olarak gerçekleştirilemez. Dışarıdan satın alacağınız ilaçlar, yalnızca bu böceklerin bağışıklığını güçlendireceklerdir. Esenyurt’un bütün semtlerine servis sağlayan şirketimizden 7/24 hizmet sağlayabilirsiniz.

Kalorifer Böceği Hakkında İlginç Bilgiler

  • Çok hızlı hareket ederler. Bir günde 5 km yol yürüyebilirler
  • Hızlı ürerler. Günde 100, ömrü boyunca 100.000 yumurta üretirler.
  • 32 derece soğukta bile yaşayabilir.
  • Suyun altında boğulmadan, 40 dakika durabilir.
  • Kafası kopsa bile, 2 hafta ölmeden yaşayabilir.

Kalorifer böceği, çok dayanıklıdır. Bireysel olarak ilaçlanması mümkün değildir. Şirketimiz, kalorifer böceği ilaçlama uygulamasını profesyonel olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler