Kartal Böcek ilaçlama

admin | Temmuz 5, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Kartal Böcek ilaçlama, Anadolu Yakası’nda yer alan Kartal, İstanbul’un en sessiz, sakin ve eşsiz doğa güzelliklerine sahip ve İstanbulluların gerek  gün içinde gerekse haftasonunda uğrak yeri olduğu bir ilçedir.

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle yaz aylarında bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Yaşam alanlarımızı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Pire, kene, sıçan, kırkayak, yaban arısı, kulağakaçan tatarcık, kakalak, kalorifer böceği, mite, bit, kene hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, örümcek, karınca, karasinek, sivrisinek, salyangoz, güve…vb

kartal-bocek-ilaclama
kartal-bocek-ilaclama

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle önlem almak zordur bu nedenle mutlaka profesyonel, garanti sonuç veren bir ilaçlama şirketinden destek almanız doğru bir karar olacaktır.

Esenyurt Böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda destek verecek uzman ekibe sahip, yasal hükümlere uyan, güvenilir bir şirkettir. Kullandığı ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış çevreye ve insanlara zararı olmayan tamamen böcek ve haşerelere yönelik geliştirilmiş, üretilmiş ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler banyo, mutfak gibi nemli yerlerde yaşamayı severler daha çok lavabo içinde, tezgah üzerinde, duvar ve parke yüzeylerinde, baza içinde, mobilya içlerinde, pencere kenarlarında, beyaz eşyaların arkasında, çanta ve valiz içlerinde, pervazda, ampul ve lamba etrafında dolaşmayı severler. Erken önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara neden olabilirler. Bu hastalıklar dizanteri, hepatit, AIDS, sarı humma, dang humması, fil hastalığı, lenf hastalıkları, tifüs, hepatit, bağırsak enfeksiyonları..vb

Kartal ilaçlama Fiyatları böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler