Kene İlaçlama

admin | Haziran 17, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Birçok canlının kanını emerek beslenen ve çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olan keneleri, uzman kişiler kontrol altına alabilir. Alanında uzman kişilerle kene ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Yasal olarak hizmet veren şirketimiz, kenelerden bulaşan hastalıklara garantili yöntemlerle önlem almaktadır.

Kenelerden Bulaşan Hastalıklar

  • Lyme hastalığı
  • Akdeniz benekli ateş hastalığı
  • Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı

Keneler İnsanlara Nasıl Hastalık Bulaştırır?

Parazitler grubu içerisinde yer alan bu zararlılar, doğada birçok alanda bulunabilmektedirler. Açık alanların hemen hemen tümünde bulunan parazitler, çengel gibi olan ayakları ile canlıların üzerine yapışırlar. Piknik alanlarında, ağaç diplerinde yuva yapan parazitler hayvanların ve insanların üzerine yapışarak, kanlarını emerler. Hem hayvanların, hem de insanların kanını emen parazitler canlılar arasındaki hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Bu sebeple, tehlikeli hayvan hastalıkları da insanlara bulaşabilir.

Son yıllarda gündeme gelen Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı, birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olmuştur. Bu hastalıklarından korunmak ve huzur içerisinde hijyenik alanlarda yaşamak için kene ile mücadele etmek gerekmektedir. Ancak bu mücadeleyi, profesyonel kişiler gerçekleştirmelidir

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Profesyonel kadromuz kenelerden bulaşan hastalıkların önüne geçerken, sağlığınızı tehlikeye atmaz. Uzmanlarımız işlemlerini her alanda, kaliteli kene ilacı kullanarak yapmaktadır. Kaliteli ilaçlarımız, insan sağlığına hiçbir yan etkide bulunmamaktadır. Kene ilaçlamasını uzmanlarımız, sıvı ilaçlarla yapmaktadır. ULV cihazları ile yapılan uygulamalar sayesinde ilaçlar, birçok alana nüfuz etmektedir. Kene yumurtalarına etki eden ilaçlar, alanda kalıcı sonuçlar sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Zira ilaçtan etkilenmeyen yumurtalar, kısa bir süre sonra yetişkin olacak ve hastalık yaymaya başlayacaklardır.

Amatör Firmalardan Hizmet Almanın Zararları

Amatör kene ilaçlama firmaları, kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır. Yasal olmayan ilaçlarla, insan sağlığına zarar vermektedirler. Ayrıca amatör kişiler, yanlış uygulamalarla keneleri daha da zararlı hale getirebilirler. Zira bu parazitlere yapılan yanlış bir müdahale, midesindeki pis kanı boşaltmasına neden olabilir. Bireysel müdahalelerde, zarar görmeden kenelerden kurtulmak için uygun değildir.

Şirketimiz uzman personelleri ve kaliteli yöntemleri ile ekonomik koşullarda, Esenyurt ve İstanbul genelinde sağlıklı alanlarda yaşamanızı sağlamaktadır.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler