Kıraç Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 1, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt son yıllarda artan nüfus oranıyla beraber yani yapılanmalara uğramış ve sonucunda çarpık kentleşmeye maruz kalmış ilçelerden biridir. Günümüzde özellikle çarpık kentleşmeyle birlikte artan haşere istilalarında gitgide artış gözlemlenmektedir. Haşereler gündelik hayatı oldukça zorlayan görüntüsü ile tiksinti uyandırırken sağlığı etkileyen pek çok etken ortaya çıkaran canlılardır. Haşerelerden kurtulmanın tek yolu ise etkili bir ilaçlama yapmaktır. Yapılacak ilaçlama kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri ile olmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağı ise haşere problemine göre farklılık gösterecektir. İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da yürüttüğü ilaçlama işlemleri ile adından söz ettiren Sentez Böcek İlaçlama, tek bir telefon ile müşterilerinin haşere sorununu çözmektedir. Esenyurt Kıraç böcek ilaçlama hismetinden yararlanmak için sadece bir telefon açmak yeterli olacaktır.

Kıraç Böcek İlaçlama Servisi

kirac-bocek-ilaclama
kirac-bocek-ilaclama

Haşereler kişisel alanlarımızda özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak yerlerde, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere kenarlarında, karanlık ve kapalı yerlerde barınır. Tek bir böcek bile fark edilmediğinde kısa bir zaman içinde yumurtlayabilir ve böcek istilası haline dönüşebilir. Böcek istilalarını kişilerin evde uyguladığı profesyonel olmayan bitkisel önlemlerle yok etmek imkansızdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalar aracılığıyla uzman kişilerin uygulaması gerekir. Ucuz ve etkisiz ilaçlar ile haşere sorunu ortadan kalkmamakla beraber bu ucuz ilaçlar ile hamam böceği gibi ilaçlar daha da direnç kazanmaktadır.

Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama hizmeti Kıraç böcek ilaçlama olarak da devam etmektedir. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelip alanın büyüklüğünü, böcek türü ve direncini, ilaçlama çeşidini belirledikten sonra ilaçlama işlemine başlar. Son derece titizlikle yürütülen uygulama esnasında etraftaki hiçbir canlıya zarar verilmez. İlaçlama sonrasında ekip lideri yapılması gerekenleri sorumlu kişiye bildirir. Sizde haşere probleminden şikayetçiyseniz 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Sentez Böcek İlaçlama Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da verdiği hizmetlerle daima müşterisini memnun etmeyi amaçlamıştır. Uygun fiyat politikası ile ilaçlama işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştiren firma haşere türü ne olursa olsun gerekli tedbiri almakta ve ona göre ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler