Esenyurt Kıraç Mahallesi İlaçlama

admin | Eylül 1, 2018 | 3 | Hizmet Bölgeleri

Deneyimli profesyonellerden oluşan Kıraç Mahallesi Esenyurt böcek ilaçlama servisimiz, hastalık habercisi haşere ve böceklerden yalnızca bir telefonla kurtulmanızı sağlıyor. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri modern ilaçlama yöntemlerini kullanarak tüm zararlı haşere ve böcek türlerinin kısa sürede yaşam alanlarınızdan ve işyerlerinizden temizlenmesini sağlamaktadır. İlaçlama sektöründe geçirdiğimiz 20 yıl içinde edindiğimiz deneyimle sizlere en uygun fiyatlı ve aynı zamanda kesin çözüm sunan hizmetler sunmaktayız.

Sertifikalı profesyonellerden oluşan ekiplerle ve TSE etiketli ürünlerle ilaçlama yapmakta, sektördeki diğer böcek ilaçlama firmaları tarafından örnek alınan modern ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız. Kıraç Mahallesi başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize; Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İnönü, İstiklal, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent, Atatürk, Cumhuriyet ve Esenyurt genelindeki tüm mahallelerde bir telefon kadar yakınız.

İlaçlama Hizmetlerimiz Kesin Çözüm Sunuyor

Sektördeki yeni gelişmeleri takip etmekle kalmayan, yeni ilaçlama tekniklerinde uzmanlaşmak için sürekli kendini geliştiren Kıraç Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz kesin çözüm sunan ilaçlamalar yapmaktadır. Sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarının yanı sıra modern uygulamaların “bakanlık yönergelerine uygun şekilde kullanımı” konusunda yeni eğitimlerden geçen ilaçlama ekibimiz tüm zararlı haşere ve böcek türlerinin kısa sürede yok edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Böcek ilaçlama şirketleri içinde uzman ekibiyle farkını ortaya koyan firmamız, ilaç seçiminde de işini şansa bırakmamaktadır.

Böcek ilaçlama Kıraç Mahallesi ekiplerimiz, sizlere sunduğu hizmetlerde sadece TSE etiketli ve Sağlık Bakanlığı’ndan izinli ürünler kullanır. Esenyurt genelinde sunduğumuz bireysel ve ticari ilaçlama hizmetlerinde kullandığımız ilaçların hepsi; bilimsel araştırmalarla insan ve çevre üzerindeki etkileri araştırıldıktan sonra kullanımı uygun görülen, Dünya Sağlık Örgütü onaylı en güvenilir ürünlerdir. Firmamız sizlere en güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla hizmet vermek ve tüm bu profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlarla yararlanmanız için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Tüm Semtlere Sabit Servis Ücretiyle Hizmet Veriyoruz

Haşere ilaçlama ekiplerimizin sunduğu güvenilir ilaçlama hizmetlerinden, ilçenin hangi semtinde olduğunuz fark etmeden sabit servis ücretiyle ve daha da önemlisi haftanın yedi günü kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz. Randevu ve fiyat almanın yanı sıra her türlü konuda danışmak için 7 gün, 24 saat hizmet veren danışma hattımızı aramanız yeterli.

Böcek İlaçlama Esenyurt Kıraç Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Güve, çekirge, eşek arısı, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, akrep, örümcek, kalorifer böceği, kakalak, karafatma, pamuk faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, Alman hamam böceği, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, mite, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve sivrisinektir.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler