Konsolosluk İlaçlama Fiyatları

admin | Temmuz 4, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Konsolosluk ilaçlama fiyatları, yaşam alanlarımızı tehlikeye sokan böcek ve haşereler küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle sıcak havalarda ortaya çıkarlar. Sentez Böcek İlaçlama firması ise sizi bu haşerelerden en etkin bir şekilde kurtarmaktadır.

Konsolosluk İlaçlama Fiyatları Nedir?

Kene, pire, fare, kulağakaçan, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, karınca, örümcek, kertenkele, güve, tatarcık, tahta kurusu, tahta kurdu, mite, akar, karasinek, sivrisinek…vb

konsolosluk-ilaclama-fiyatlari
konsolosluk-ilaclama-fiyatlari

Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmeniz doğru olacaktır.

Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunan güvenilir, kesin çözüm sunan ve kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir bir ilaçlama şirketidir. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kullandığımız ilaçların hiçbir şekilde çevre ve insan sağlığına zararı yoktur tamamen böcek ve haşereleri hedef alarak üretilmiştir.

İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu yüzden mutfak, banyo, bodrum ve zemin katlar, depolarda dolaşmayı severler. Karşımıza daha çok tezgah üzerinde, lavabo içinde, su giderlerinde, duvar ve parke yüzeylerinde, pervazlarda, tavan köşelerinde, ampul ve lamba etrafında, çekmecelerde, evrak dolaplarında…vb yerlerde her an karşımıza çıkabilirler.

Erken önlem alınmadığı takdirde de çok ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, AIDS, zika, dizanteri, sarı humma, dang humması, hepatit, tifüs, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, verem, veba, astım…vb

Konsolosluk ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Sentez Böcek İlaçlama çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler