Mehterçeşme Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Haziran 9, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Sağlığınızı tehdit eden haşere ve böceklerle ilgili her türlü soruna kalıcı çözüm getiren Mehterçeşme Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, kısa sürede tesir gösteren modern ilaçlama uygulamalarıyla Esenyurt genelinde hizmetinizde. Şirketimizin tamamı sertifikalı elemanlardan oluşan böcek ilaçlama servisleri, ev işyeri fark etmeden pek çoğu ölümcül düzeyde tehlikeli hastalıkları bulaştıran haşereler için garantili ilaçlamalar yapmaktadır.

TSE standartlarında ilaçlarla, bakanlığın ilgili yönergelerini harfiyen uygulayarak ilaçlama yapan firmamız, hizmet kalitesine verdiği önemle böcek ilaçlama şirketleri arasında liderdir. Mehterçeşme merkezli olarak çalışan ilaçlama ekiplerimiz; Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İnönü, İstiklal, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent, Atatürk, Cumhuriyet ve diğer bütün semtlere “sabit servis ücretiyle” servis vermektedir.

Haşere ve Böcek Türlerinin Tamamına Kesin Çözüm

Haşerelerle mücadele konusunda uzmanlaşmış şirketimiz, içinde 20 yıllık deneyim ve profesyonel ilaçlama ekipleriyle böcek ilaçlama firmaları için her zaman örnek teşkil eden hizmetler sunmaktadır. Mehterçeşme Mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz deneyimi ve uzmanlığıyla sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama gibi tüm yeni nesil ilaçlama yöntemlerinin kullanımında uzmanlaşmıştır. Haşere ilaçlama servisimizde çalışan personelimizin hepsi sertifikalı olduğu gibi, sektördeki gelişmeler doğrultusunda geliştirilen yeni yöntemlerin kullanımı konusunda gerektiğinde hala kapsamlı eğitimlerden geçmektedir.

Ev ve işyerinizdeki haşerelerden uzun süreli olarak kurtulmanızı sağlayan böcek ilaçlama Mehterçeşme Mahallesi ekiplerimiz kimyevi içeriği ve insan üzerindeki etkileri bilinmeyen tehlikeli kimyasalların hiçbirini kullanmamakta, yalnızca TSE etiketli ve Sağlık Bakanlığı’ndan izinli ürünlerle ilaçlama yapmaktadır. İnsan ve çevreye zarar vermediği yurtdışında yapılan birçok bilimsel incelemeyle ortaya konmuş olan bu ürünlerin tamamı Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylıdır. Esenyurt’un tüm semtlerine iş ayırımı yapmaksızın en kaliteli uygulamalarla hizmet vermeye çalışan şirketimiz, fiyatlarını da her zaman en makul seviyede tutma ve bu sayede tüm bu profesyonel hizmetlerden herkesin yararlanması gayesindedir.

Haşerelerden Kurtulmak Bir Telefon Açmak Kadar Kolay

Mahterçeşme Mahallesi böcek ilaçlama servisimizin sunduğu garantili ve ilçe genelinde sabit servis ücretli hizmetlerden yararlanmak için firmamıza haftanın hangi günü olduğuna bakmadan, ihtiyacınız olduğu her an sadece bir telefonla ulaşabilirsiniz. 7/24 açık olan danışma hattımızı fiyat teklifi istemek veya yalnızca bilgi almak için de dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Mehterçeşme Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Kalorifer böceği, güve, çekirge, kakalak, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, eşek arısı, sivrisinek, karafatma, pamuk faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, Alman hamam böceği ve ev faresi

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler