Esenyurt Saadetdere Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 13, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Dünyadaki böcek türlerinin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli iken bir kısmı ise insan hayatı açısından son derece tehlikelidir. Böcekler, tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi birçok ölümcül rahatsızlıklara  sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırabilir. Pek çok hastalığa neden olan haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlamadır. Doğru yöntemle yapılacak ilaçlama ile haşerelerden tamamen kurtulmak mümkündür. Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sentez Böcek İlaçlama, Esenyurt Saadetdere böcek ilaçlama işlemini de gerçekleştiriyor. Öyle ki mahalle sakinlerini tehlikeli haşerelerden hızlı ve garantili bir şekilde kurtarıyor.

Saadetdere Böcek İlaçlama Servisi

saadetdere-bocek-ilaclama
saadetdere-bocek-ilaclama

Esenyurt, İstanbul Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken 2008 yılında Kıraç beldesiyle birleşerek ilçe haline geldi. Doğu kısmında Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyde Hoşdere Köyü ve TEM karayolu, güneyinde ise e-5 karayolu ve Firuzköy yer alır. İlçenin 2016 verilerine göre nüfusu 687 bin kişidir. 2770 km2 yüz ölçümüne sahip ilçenin rakımı ise 80 metredir. Esenyurt nüfusu son yıllarda iç göçlerin yanı sıra Romanya ve Bulgaristan’dan da büyük ölçüde göç almıştır. Bünyesinde toplamda 20 mahalle bulunduran Esenyurt’ta özellikle son zamanlarda artan nüfusuyla birlikte çarpık kentleşme oldukça hızlı ilerlemiştir. Yeni yapılanmaların sıklıkla görüldüğü ilçede haşere istilaları son derece yaygındır. Yeşillik alanlara yapılan imar planları neticesinde haşerelerle insanlar bir arada yaşamaya mecbur kalmıştır.

Böceklerden kurtulma yolları olarak kişiler veya kurumlar Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belgelere sahip profesyonel şekilde hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalıdır. Yıllardan beri Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Saadetdere’de de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Saadetdere Mahallesi Esenyurt böcek ilaçlama kapsamında tüm bu haşerelerden bölge sakinlerini Sentez Böcek İlaçlama başarılı bir şekilde kurtarmaktadır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati firmamızı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler