Yeşilkent Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 14, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler zaman zaman hepimizi tedirgin eden eklem bacaklılar sınıfı üyeleridir. Açık alanlarda dahi görülmesi bazı insanlarda panik hali yaratan bu canlılar, kapalı alanlarda yaşam alanlarımıza girdiğinde güvenliğimiz için büyük tehdit oluşturabilir. Haşereler dünya üzerinde en fazla türe ve taksona ait sınıf olduğu gibi hiçbir zaman nesli tükenmeyen, aksine en hızlı üreyen canlı grubuna aittir. Girdikleri her alana yumurtalarını bırakarak seri bir şekilde üreyebilir. Haşereler insan vücuduna yapışarak emilim yapar ve taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde çeşitli bulaşıcı hastalıklar görülebilir. Haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlama yaptırmaktır. İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da haşere ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sentez Böcek İlaçlama uygun teknikler kullanmaktadır. İlaçlama çalışmalarını tıpkı diğer ilçe ve mahallelerde olduğu gibi Esenyurt Yeşilkent böcek ilaçlama işlemleri ile devam ettirmektedir.

Yeşilkent Böcek İlaçlama Servisi

yesilkent-bocek-ilaclama
yesilkent-bocek-ilaclama

Haşere problemi tüm zamanların en önemli sorunları arasındadır. Çok eski zamanlarda böcek ilaçlama hizmetleri bulunmadığı için birçok insanın zehirli böceklerle teması sonucu hayatını kaybettiği ve çeşitli salgın hastalıklara yakalandığı bilinir. Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun yanı sıra tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi risk sınıfına giren kalıcı hatta ölümcül sonuç doğurabilen hastalıklar görülebilir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalardan gelen profesyonel kişilerin ilaçlama yapılacak alanda gerekli keşfi yapması ve alan araştırmasına başlamasıyla ilaçlama yapılacak böcek türünün cinsi ve direnci belirlenir. Alanın büyüklüğü ve ilaçlama türü de saptandıktan sonra ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama esnasında çevrede bulunan herhangi bir canlının kesinlikle zarar görmemesi sağlanır.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Yeşilkent böcek ilaçlama hizmeti bünyesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermekteyiz. Sizde ev, iş yeri, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda haşere sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan Sentez Böcek İlaçlama müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler